?>

video

Proč MEDECO®

KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ
Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. více »

MEDECO3® obsahuje tři
uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. více »

Readers Digest
Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu. více »

Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"
Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. více »

Medeco® zavádí
Zahájení Medeco3 bilevel více »

Nařízení vlády USA
pro kontrolu zahraničních aktiv a Nařízení kontroly pro export a zakaz vývozu. více »

Medeco – jméno, po kterém se ptát, když jde o nejvyšší bezpečnost více »Proč Medeco®???

MEDECO3® obsahuje tři uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. Neautorizovaná duplikace Medeco® klíče je tímto opatřením vyloučena. Ocelové cylindrické vložky umístěné na strategických místech odolají proti vrtání a dalšímu fyzickému napadení. Díky těmto patentovaným opatřením získali Medeco® zámky UL437 certifikaci pro nedotknutelnost a vysokou bezpečnost.

Medeco® cylindrické vložky byly prvními výrobky v bezpečnostním průmyslu, které byly certifikovány a splňují BHMA i nejnovější a zároveň nejpřísnější normy. Tato nezávislá organizace A156.30-2003 standard byla schválena a zvolena ANSI, aby poskytla konkrétní pokyny, dle kterých se bude postupovat a schvalovat jaké konkrétní výrobky mohou být považovány za vysoce bezpečnostní cylindrické zámky.

Medeco3® trojitý zamykcí systém zabraňuje vyhmatání a bumpingu a dává možnost většího počtu kombinací, a flexibilitu pro vytvoření hlavního Master kliče. Patentovaný klíčový kontrolní system poskytuje ochranu před neoprávněnou duplicitou klíčů. Kalené-ocelové výplně vpředu cylindrické vložky poskytují prokázanou ochranu proti vrtání. Masivní-mosazná konstrukce zajišťuje vysokou kvalitu a delší životnost cylindrické vložky. UL437 a ANSI / BHMA 156,30 jsou vysoké bezpečnostní certifikace a byly zkoušeny nezávislými zkušebními agenturami.

MEZINÁRODNÍ CYLINDRICKÉ VLOŽKY

Medeco® mezinárodní cylindrické vložky jsou navrženy tak, aby byly snadně vyměnitelné (retrofit) do jiných zámků vyrobených velkými světovými výrobci zámků. Vysoce kvalitní Medeco’s® cylindrické vložky vyrobeny z pevné mosazi mají trojitou ochranu zamykání princip který se dá použít k upgrade uzamykacích systémů s vysokou bezpečnostní úrovni. Medeco® jsou testovány tak, aby splňovaly nebo překračovali mezinárodní standardy z celého světa. Medeco’s® obdrželo certifikace pro vysokou bezpečnost pro země: Německo, celé EU, Švédsko, Izrael, Austrálie, Anglie a Japonska. Mezinárodní cylindrické vložky se vyrábějí v Medeco® vysoké bezpečnosti a v take Medeco’s® Logic Technologií. Atestace: SKG - Nizozemsko; izraelské standardy, I.S. 9950; švédské normy SS3522, EN1303, DIN18254 a jiné.

VISACÍ ZÁMKY

Medeco® nabízí řadu visacích zámků, které vám pomohou zabezpečit jakékoli oblasti. Zámky jsou počasí-odolné utěsněné, okovem chráněné a s možnosti Medeco® cylindrické vložky, která může být zařazená do uzamykacího systému generálního klíče. Standardní visací zámek má pevné-mosazné tělo s termoplastickou ochranou vrstvou a zamykací komponenty jsou vyrobeny z nerezové oceli pro největší odolnost proti korozi. Existují tři typy těl ochraných zámků Medeco® s cylindrickými vložkami.

Hokejový Puk-visací zámek má černou povrchovou úpravu, pevné-ocelové tělo bez okovů aby poskytoval nejvyšší snížení odporu. Tento zámek má unikátní cylinder který používá standartní velikost Medeco® klíče. DOSTUPNÉ TECHNOLOGIE Standard Visací zámek TYP Hokejový puk cylindrická vložka Kíč na pevno - Key-In knob - Logic and KeyMark® 5-Pin cylinder – Medeco3® Maloformátové vyměnitelné vnitřky - Small Format Interchangeable Core – KeyMark®6-Pin cylinder Velkoformátové vyměnitelné vniřky - Large Format Interchangeable Core – Medeco3® G8R Visací zámek cylinder S možností vysunout / vytahnout celý cylinder - Pop out cylinder – Medeco®3 S možností vysunout / vytahnout celý cylinder - Pop out cylinder – Nexgen® S možností vysunout / vytahnout celý cylinder – Logic DIN18254
Web by: R@F software